Rozmowy z bohaterami

Pretendenci do zwycięstwa mieli okazję zaprezentować się między innymi w dwóch programach emitowanych w stacji TVN – „Uwadze” i „Dzień dobry TVN”. Tym samym umożliwiono telewidzom lepsze poznanie kandydatów oraz ich niezwykłych historii.

Jednym z rozmówców dziennikarzy w „Dzień dobry TVN”, programie porannym, w którym prowadzący rozmawiają na różne tematy z zaproszonymi gośćmi, był ponadto zwycięzca „Zwykłego bohatera” z edycji z 2014 roku, młody raper, który zaangażował się w pomoc potrzebującym, organizując zbiórki pieniężne Dochód z nich był przeznaczony na leczenie chorych dzieci. Inne działania skupione zostały na pomocy niepełnosprawnym.

Mężczyzna, wraz ze znajomymi, udzielił także wsparcia człowiekowi, który po śmierci żony samotnie wychowuje córki. Dzięki zainicjowanym staraniom rodzina nie miała już kłopotów wynikających z braku potrzebnej w gospodarstwie domowym ciepłej wody, jakość ich życia uległa zdecydowanej poprawie.

Młody mężczyzna nie uważa się za kogoś wyjątkowego, do pomagania podchodzi w sposób zadaniowy. Istotne jest dla niego także, by sfinalizować jedno z przedsięwzięć, zanim zainicjuje kolejne działania. Dzięki temu może maksymalnie skupić się na realizowanym aktualnie przedsięwzięciu.

Wsparcia potrzebującym udzielił za pośrednictwem kanału „Sprawa dla rapera”. W rozmowie z prowadzącymi program wspomniał, że energię dają mu ludzie. Potrafi z nimi rozmawiać, wzbudza zaufanie, dzięki czemu udzielana przez niego pomoc okazała się maksymalnie efektywna.