Zwykły Bohater

EDYCJA 2014

Jury

Monika Kuszyńska
Szymon Hołownia

Dziennikarz i publicysta słynący ze swojego inteligentnego, chociaż czasami ciętego języka.
Od zawsze blisko spraw zwykłych ludzi, chętnie promuje postawy obywatelskie, dlatego Szymon objął przewodnictwo w naszym jury.

Monika Kuszyńska
Bożena Walter

Doskonale nam znana dziennikarka i prezenterka telewizyjna słynąca z wielkiego serca. Założycielka fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Wrażliwość na sprawy zwykłych ludzi na pewno sprawi, że żaden zwykły bohater nie umknie jej uwadze.

Monika Kuszyńska
Ewa Drzyzga

Dziennikarka znana ze swojego poruszającego talk show "Rozmowy w toku".
To w nim przybliża historie oraz problemy zwykłych ludzi. Dociekliwa i nie bojąca się mówić tego, co myśli. Wszystko to sprawia, że z odpowiednią wrażliwością wybierze finalistów naszej akcji.

Monika Kuszyńska
Mariusz Kostera

Wiceprezes Zarządu Banku BPH, współtwórca akcji Zwykły Bohater, od początku zaangażowany w jej promocję i rozwój. Kieruje Pionem Marketingu i Zarządzania Produktami, dbając o to, aby produkty tworzone przez Bank opierały się na przejrzystych zasadach, a komunikacja z Klientem była prosta, w pełni zrozumiała i zgodna ze standardami odpowiedzialnej bankowości.

Małgorzata Foremniak
Małgorzata Foremniak

Absolwentka Wydziału Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Uwielbiana przez widzów za role filmowe i telewizyjne. Trzykrotnie zdobyła plebiscytową Nagrodą Telekamery dla Najlepszej Aktorki i w rezultacie w 2004 roku otrzymała Złotą Telekamerę.

W 2005 roku została pierwszym polskim ambasadorem UNICEF-u. Uhonorowano ją także szczególnymi nagrodami, w tym Kryształowym Zwierciadłem „za wrażliwość na potrzeby dzieci dotkniętych chorobą nowotworową i niestrudzoną pracę na rzecz Fundacji Spełnionych Marzeń” (2004) oraz Nagrodą im. Świętego Kamila za działalność na rzecz dzieci (2010).

Pokaż pełny opis
Odwiedź nasz profil Zwykły Bohater